Dr_Oswal_G_Therapy.192175202_std-300x200

 

 

 

 

 


Dr.Oswal ve G-Terapi
Saba Deniz Uzun‘u tanıyorsunuz. Oğlu Çağatay’la çıktıkları yolu, bu yolu anlattığı kitabı Mucizenin Doğumu ve deneyimini daha önce sizlerle paylaşmıştık.

Serebral Palsi’li ve otizmli hastalardan çok soru aldık. Biz de sizler için özellikle bu alanlarda, nörolojik hastalıklarda, serebral palsi, otizm, hiperaktivite, dikkat eksikliği, MS ve birçok rahatsızlığın tedavisinde mucizeler yaratan Dr. Oswal’a merak edilenleri ve G-terapi yöntemini sorduk.

Devamı için tıklayınız.

DSC6616-kopya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mucizelere İnanır Mısınız?
Hayatı oğlunun doğumuyla çok başka bir şekilde değişen Saba Deniz Uzun hikayesini, yazdığı “Mucize’nin Doğumu” kitabında anlatıyor.
Sevgili Saba, doğum anında oksijensiz kalarak beyni büyük hasarla doğan oğlu Çağatay’la çıktıkları yolu herkesle paylaşmak için bu kitabı yazmış. Engel tanımayan, pes etmeyen, şifa bulmak için inandığı her yolu deneyen bu güçlü kadın ve oğlunun hikayesi herkese ilham verecek. Kitap gelirinin bir bölümü ile daha fazla engelli aileye ulaşarak travma terapisi, bilgi ve konferanslarla destek olmayı amaçlıyorlar. Yaşadıkları travmayı böyle pozitif bir amaca çevirebilmelerine hayran kalmamak mümkün mü?
Sizin için sorduk, daha fazlası kitapta. Alın, okuyun, çok iyi gelecek, çok şey katacak, çok şey öğreneceksiniz.

Devamı için tıklayınız.

 

Çağatayın Şifa Yolu Yeni Blog yazısı

Uzun zaman oldu bloga yazı yazmayalı..Belirli dönemlerde , değişik ifade şekillerine ihtiyaç duyuyorum. Bazen sözlü anlatımlı , bazen susarak sadece gözlü anlatımlı, bazen de yazarak anlatımlı günlerim oluyor ama sanırım benim için en tercih edileni yazılı anlatım, normal hayatta düğmeme bastığınızda hiç susmasamda  hislerimi ifadede yazılı anlatım benim için çok kıymetli.Sözümün kesileceği ve duygumun aktarımının yarım kalacağı ile ilgili bir korkum var sanırım…Öyle yoğunlaştı ki hayatım son zamanlarda kendime vakit ayırma lüksümün dahi olamadığı günler yaşıyorum, bir taraftan da yazamamanın ızdırabını çekiyorum. Çünkü çok eğlenceli ve farklı deneyimler yaşıyorum ve herkesle paylaşma isteğim ve heyecanım devam ediyor.

Devamı için tıklayınız.