DR. İBRAHİM GÜNDOĞDU

İnsan kendi hayatına yön vermek  ve bunu güzelliklerle olumlu planlarla süslemek ister.Bunun içine bazen biraz sihirde katmak gibi.Bu ve benzeri durumları araştırıken karşınıza çıkıcak en güze Theta Heling eğitimidir. İnsan kendini yaratımını yapabilir ve hayatına tüm güzellikleri çekebilir.
THETA Healing hayatta düşüncenin ve bunu gözlemlemenin gücünün ne kadar büyük olduğunu ve hayatın içine ne kadar kolay nüfuz ettiğni görmemi sağladı.Aslında olasılıklar evreninde başımıza gelebilecek her olsalığın ihtimalini bizler düşüncelerimizle arttırabilir yada azaltabiliriz. Theta HEALİNG sayesinde olumlu olasılıkları hayatımıza çekmenin mümkün olduğunu öğrendim.
Theta Healing okumaları yaptığım kişilerde gözlemlediğim bir çok şeyin gerçekleşmesinin yanı sıra Epilepsi hastasına bir bebeğe yapılan bir seans sonrasında ailenin geri dönüş yaparak seanstan itibaren nöbet geçirmediğini söylemelerin hazzı tarif edilemezdi.
Her eğitimde, eğitmen çok büyük bir önem arz eder.Öncelikle bu ve benzeri spiritüel alanlarda eğitim verecek kişilerin ruhsal yönlerinin kuvvetli olması öğrencileri için çok önemlidir.Yaptığı iş hakkında tecrübeleri daha önemlisi yaptığı işe inancı olan birinin eğitim vermesi eğitimin kalitesini arttırır. Onun için Deniz Hanımı eğitmenim olarak seçtim ve bundan sonraki eğitimlerine fırsat buldukça katılmak isterim. Theta Healing tekniğini öğrenmek isteyen herkese Deniz hanım’dan öğrenmelerini tavsiye ederim.
Theta Healing ile hayatımıza olumlu haberler çekmek, olumsuzluklardan uzaklaşmak mümkün. Zaten her insanın istediği güzel bir yaşam sürebilmek.
Bunun için ihtimalleri kendiniz belirlemek isterseniz bu eğitimi almalısınız.

TUĞÇE SEDA TARANCI

Theta Healing bana inanmayı, inanca güvenmeyi öğretti. Ben farkında olmadan mucizevi şekilde kilitlerin açıldığını gördüm. Bir sonraki aşamada o kilitlerin anahtarının bende olduğunu fark ettirdi. Bunu Saba Deniz Uzun’dan almak bana evimde olduğunu hissettirdi, ön yargısız kalbimi açabileceğimi öğretti.
Ben neden Theta Healing aldım, öncelikle kendime bir şans vermek istedim, bence kişiye kendi kendine Yaratıcı’dan isteyebilmeyi, rahatça bunu yapabileceğini ve şifalanacağını görebilmesi için tavsiye ederim.

HÜLYA ERDOĞAN (İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ)

Theta Healing kendi istediklerimi gerçekleştirmemde yaratım sürecimi hızlandırdı. Şu an çalıştığım iş yerinde Aankara’da 10 yıldır, hiç seminer olmamıştı. Ankara’da annem ve babamın yanında yılbaşını geçirmek istiyordum. Yıllık iznim olmasına rağmen eşimi ve çocuklarımı Edirne’de yalnız bırakmak duygusu da vicdanıma el vermiyordu. Ancak Ankara’ya gitmeyi theta boyutunda çok istediğimden 1.5 günlük Ankara da seminer çıktığını görmek beni çok mutlu etti ve yaratım sürecinde de kendimi onaylamamı sağladı.

Her zaman Deniz’in Edirne için bir Milli Piyango talih kuşu olduğuna inandığım ve sık sık çevremde de dile getirdiğim için benim kendime açılan iç kapılarımda her zaman rehberlik ettiği için  Theta’yı Deniz’den almak istedim.

Her zaman başkalarına tavsiye ediyorum. Theta Healing kişinin kendisini tanıma ve kendisini görmesini sağlayan çok pratik etkili yöntemdir.

Deniz iyi ki var . Ona sonsuz teşekkürler…

MİMAR AYŞE ALMAS BULUT

Bu eğitime katılma sebebim özellikle çocuklarıma karşı öfke kontrolünü yapabilmek ve Biyoenerji uygulaması yaparken daha etkili ve daha hızlı bir sonuç almak için katıldım. Bu eğitim bana neler öğretti aslında hayatımızda yaşadığımız olayların karşılaştığımız insanların hayatımızdaki bir çok iyi veya kötü yaşananların bizlerin bilinç altındaki kayıtlarımızın meydana getirdiğini yani yaşadıklarımızı hayatımıza yine kendimizin çektiğini öğrendim. İstediğimiz zaman hayatımızın yönünü değiştirebileceğimi öğrendim. Deniz hanıma tavsiye üzerine ulaştım ilk olarak telefon ile görüştük kendisi ile zaten o telefon görüşmesinden sonra daha da netleşti kararım, ne olursa olsun bu bayanla tanışmalıyım dedim kendi içimde. O kadar güzel bir enerjisi var ki ve o kadar içten konuşuyor ki sesini duymak bile yeterli oluyor enerjinizi yükseltmeye. Başkalarına da kesinlikle tavsiye ediyorum böyle güzel yürekli bir insan ile tanışmak bence bir ayrıcalıktır. Kalıplaşmış negatif düşüncelerden kurtulmak isteyenler, farkında olmadan bilinç altındaki olumsuzlukları hayatına çekmekten yorulanlar, hayatına güzellikleri çekmek isteyenler, artık hayata farklı bir bakış acısı ile bakmak isteyenler bu eğitimi almalı.

DR. GÜLER ATEŞ DEMİR

Ben Theta Healing ile ilk 2016 yılında tanıştım. Hiçbir bilgim yoktu, merak ettiğim için aldım. Öncelikle beni çok şaşırttı. Her gün daha da şaşırtmaya devam ediyor, ne kadar çok saçma sapan kalıplarımın olduğunu gördüm ve bilinçaltında ki bu kalıpların günlük hayatımda beni ne kadar çok etkilediğini fark ettim. Bu kalıpları temizlediğinde, kendimi özgürleştirdiğimde hayatımın kolaylaştığına şahit oldum.

Benim en büyük şansım Deniz ile Theta Healing’i tekrarlamam oldu. Deniz’in Theta Healing uygulamasına katıldığımda Theta Healing Uygulaması ve günlük hayatımda kullanımı daha da kolaylaştı. Deniz insana güven veren, her şekilde kabul edildiğini hissettiren bir enerjisi var. Bu güven duygusunu verdiği içinde kişi kendini olduğu gibi ifade ediyor.

Theta Healing uygulamasını başkalarına tüm kalbimle tavsiye ediyorum. Bu eğitimi almakla ne kadar duygu bilmediğimizi ve kalıpların bizi ne kadar çok etkilediğini görecekler. Thetada hayatımızda olmasını istediğimiz şeyin Yaradan’dan nasıl kolaylıkla, samimiyetle istediğimizin ne harika bir duygu olduğunu, mucizelere tanık olmanın keyfini deneyimleyecekler. Bence herkes Theta Healing Uygulamasını kendisine armağan etmeli.

Theta Healing Uygulamasını aldıktan sonra yaşadığım deneyim 2017 Aralık ayında evlendim. Evlenmeme 15 gün kala belimde çok ağırı olmaya başladı. Düğüne 5 gün kala belimdeki ağrı çok şiddetlendi ve yataktan kalkamadım. Hemen Deniz’i aradım yarım saatlik bir theta seansı uyguladığımızda evlilikten korkum düğün nasıl olacak diye olan gerginliğim beni bu hale getirmişti.  Seansı uyguladıktan sonra belimdeki ağrı geçmişti ve son derece rahatlamıştım. Düğün çok güzel geçti ve şimdi 1 aylık evliyim. Bu evlilik öncesi sürecimde çok kolay geçmemişti. Bu teknikleri de yabana atmamak gerekir. Deniz’e şükran doluyum iyi ki varsın…

MUHARREM DEMİR

Ben eşim sayesinde Deniz Hanım’ın Theta Healing Uygulamasına katıldım. Ben böyle eğitimlere çok uzak insanım. Karım beni kolumdan tutup zorla götürdü iyi ki de yapıyor. Theta Healing benim öfkemi azalttı ve affedemediğim şeyleri affetmemi sağladı. Annemle tatilde Antalya’ya gitmiştik birden rahatsızlanıp Akciğerine pıhtı attı ve ben çok korktum. Dedim ki benimde kalbim var, kalbimi rahatlatıp annemin iyileşmesi için kendimi toparlamam lazım dedim. Meditasyon, müzik dinleyip Theta Healing uyguladım. 1 hafta sonunda annem iyileşti. O aman karım iyi ki bu eğitimlere götürmüş dedim.

Deniz’e güveniyorun kendimi onun yanında rahat hissediyorum. Ve Theta Healing uydulayıcılığını herkese tavsiye ediyorum.

Ben bu teknikleri başkasına uygulayacak değilim. Kendimi rahatlatmak, günlük hayatımda sinirlenmeden, gereksiz öfkekelere kapılmadan Theta uygulaması kendi merkezimde kalmam da yardımcı oluyor. Hayatım değişti şimdi çok daha sağlıklı ve mutluyum.

DEMET ARISOY AYVERDİ

Theta Healing Eğitimini kendimi geliştirmek ve hayata bakış açımı iyileştirmek için aldım. Çevreme de almış olduğum eğitimle çok büyük faydalar sağladım. Bu anlamda gelişime açık olan insanlarla kurduğum diyaloglar sonrası onlarında çok büyük fayda sağladıklarını gözlemledim… Theta Healing Eğitimi sonrası hayat kesinlikle daha kolaylaştı. Genel bakış açımı pozitife çevirdiğim için olumsuzluklardan arınmış bir hayat tercih edilip, daha pozitif bir hayat yaşamaya başladım.. Karşılaştığınız durumlar farklı bir felsefe, bakış açısıyla yorumlandığı için, bardağın dolu tarafı sizin için önemli duruma geliyor. Karşılaştığım olumlu örnekler çok fazla ne dilersen onu yaşıyorsun.

Dilediğim, neredeyse her şeyi yaşıyorum. İş bulamayan insanlara iş diliyorum ve iş buluyorlar. . İşte problem yaşasam dahi Theta Healing tekniklerini kullanarak pozitif bir bakış açısına çevirebiliyorum….. Deniz ile tanışmam Yaşam Koçluğu eğitimi ile oldu. Onun merkezinde eğitim aldım, farklı bir eğitmenden. Ancak Deniz’in sıcak karşılamaları ve içtenliği o dönem eğitim almak için beni kamçıladı.

Carpe diem genel olarak çok candan, kendi eviniz gibi. Deniz tartışmaya açık , karşılıklı yorum yapabiliyorsunuz. Sizin kadar o da hala öğrenmeye çalışıyor, devamlı bir arayış içinde olması beni mutlu ediyor.

Teşekkürler Carpe Diem Ailesi

SALİH VARDAR

Eşimle beraber Deniz hanım’ı Edirne’ye ziyaret etmeye gitmiştik. Birden kendimizi eğitimin içinde bulduk, .Daha önce Theta Healing tekniğinden haberdar değildik. Theta tekniğini öğrenmek bana kendimi Yaradan’a daha yakın hissettirdi . Yaradan ile konuşa bildiğimi, benim Yaradan dan olmasını istediğim şeylerin ,olduğunu gözlemlemek ve hayatım da gerçekleştiğine şahit olmak benim için muhteşem bir deneyimdi. Bu eğitimi Deniz hanımdan almış olmamızın ekstra faydası almış olduğumuz eğitime inanarak başlamamıza etken olmasıydı . İnandığımız güvendiğimiz birinden eğitim almak, bizi sonuca ve başarıya daha hızlı götürdü. Bence bu eğitimi bir Yarada’nın var olduğuna inanan herkes almalı ve Yarada’nın her an bizimle olduğuna şahit olmalılar..

MELTEM ARDAL

Theta Eğitimine oğlumun şifa yolculuğunda ona destek olmak için katılmıştım. Theta Eğitimin de  öğrenmiş olduğum tekniklerle hayatımı daha başarılı değerlendirmeye karar verdim. Deniz hanım ile daha önce birlikte John of God ziyaretinde beraber bulunmuştuk. Deniz Hanım’ın bilgisi tecrübesi ile nedeniyle Theta Healing Eğitimini Deniz hanımdan almak istedim. Bu güne kadar mesleki eğitimler dışında, kişisel gelişime dair her hangi bir eğitim almamıştım. Bu kadar donanımlı bir eğitmenden almak çok güzeldi. İnsanın kendisine faydalı olan bu eğitimin herkesin kendisini pozitif anlamda dönüştürmesi için tavsiye ederim.

ÖZLEM SARIALTIN

Benliğimi keşf etmek kendimi tam anlamıyla çözümleyip, tanımayı yol almayı . hayat yolculuğumda yeni yollar keşf etmeyi öğrenmek için Theta Eğitimine katıldım. Theta öğrenmiş olduğum uygulamlar da kendimi güvende hissetmeyi deneyimledim. Gerçek ve doğru bilgiyi koşulsuz, yargısız verdiği ve sevgi dolu olduğu için Deniz hanımdan almak istedim. Bütün kalbimle bu eğitimi herkese tavsiye ederim. Bilinç yükselmesi yaşayıp hayatlarını kolaylaştırması için Deniz hanıma çok teşekkür ediyorum ,sonsuz ve koşulsuz sevgilerimle….

SELMA UZUN

Bu eğitime katılmamın nedeni kendime ve diğer insanlara yardımcı olabilmek, dara düştüğümde yolun sonunda bir ışığın olduğuna güvenebilme ihtiyacımdı ..

Eğitimi almak beni Tanrıya yaklaştırdı hep vardı ama bu kadar bağlantıda değildim sanırım ve tüm sorularıma cevap alabileceğim yakınlıkta olduğunun farkında değildim bize dayatıldığı gibi hep alan cezalandıran korkutan ve çok uzakta sadece ermişlere yanıt veren Tanrı beni gördü duydu net cevaplar verdi şifa verdi

Eğitimi aldıktan sonra bir çok gelişme oldu ancak benim burada anlatmak istediğim beni en cok mutlu edeni. sorunu olan bir çok sevdiğim tanıdığım kişiye nacizane theta uyguladığımda onların sorunlarının çözüldüğünü gördüm bu durum beni inanılmaz mutlu etti..örnek vermek gerekirse yıllardır uykusuz çeken bir arkadaşıma uyguladıktan bir gün sonra bebekler gibi uyuduğunu bildirdi sonrasında da uykuları düzene girdi. 

Ölmüş babasının özlemi ile yanıp tutuşan küçük bir kıza uyguladığımda yaşama sevincinin geri geldiğini babasına onu bıraktığı için artık kızmadığını söyledi sonraki günlerde de ruh hali değişmedi artık daha huzurlu

Küçük kardeşini çok kıskanan 15 yaşında ki bir kızın kardeşi ile ilgili sorunları sona erdi 

Panik atak geçirip ritim bozukluğu ile hastaneye giden bir yakınıma uyguladığımda 21 yaşında iken babasını kalp krizi ile kaybetmesinin panik atağa sebep olduğunu gördüm bunun şifalandırılmasını istedim ve kendisi iki aydır hiç atak geçirmediği gibi tekrar araba kullanabilmeye de başladı.

Kendimle ilgili sanırım terzi kendi söküğünü dikemiyor bir çok soru ve sorun hala mevcut ancak hayatıma theta girdikten sonra olması gereken beni acıtsa bile olması gerekenler çorap söküğü gibi olmaya başladı. Bana gösterilen arızalarımı giderdikçe dipsiz kuyunun elbet ışığa kavuşacağına inancım da artmaya başladı.

Deniz benim ışığım .. Dara düştüğümde inanırken inanmazken Tanrıya bana gönderilen melekler olduğunu hep farketmiştim ..O melekler hep beni bir sonra ki merdivene taşıdılar..

Deniz de bunlardan biri onu tanıdığım için çok şanslı olduğumu biliyorum. Dileğim en kısa sürede onun da dileklerinin kabul olması. 

Eğitimi ondan almanızı neden tavsiye ediyorum çünkü Deniz bir Deryadır. Eğitimi alırken ben kendisini 10 yıldır tanıyordum ancak onu hiç tanımayan diğer katılımcılarında onun derinliğinden samimiyetinden bilgisinden niyetinden kalbinden ne kadar etkilendiklerini gördüm. Çok uzun anlatmaya gerek yok tanışmanız yeterlidir.

AYŞE BAŞAR

Mucizenin güzelliği ve gücü hayatımıza yansımaya başladı. Dün sabaha karşı rüyamda, sürüngen bir canlının üzerimde bıraktığı korkuyla uyandım…
Çok geçmedi birkaç saat sonra talihsiz bir çiyan tarafindan ısırıldım. Eklembacaklılarla olan korkumla yüzleştim. Hemen hastaneye gidildi. Müdahaleler sonrasında, olayın şokunu atlatabilmek için arayış içine girdim. Dikkatimi başka bir yere vermek istedim ve elime Saba Deniz Uzun’un özel bir vakitte sindirerek okumayı planladığım, “Mucizenin Doğumu” kitabını aldım. Rastgele bir sayfa açıldı. İlk gözüme çarpan cümleleri okuduğumda, mucizeye ve bu güzelliği kitaplaştıran güzel anne Deniz’e dair şükürler döküldü dilimden…
Karşıma şu satırlar çıkmıştı.
“Öyle bir sürece girdik ki artık herkes kendi içinde ışığı doğuracak, herkes kendi kendisinin öğretmeni olacak. Bu kapıda rüyalar önemli bir anahtar olacak.

3 Şebnem Özkan Işık Çağı Çocukları Eğitmen ve Yazarı

Sınırları sürekli genişleten, hiçbir zaman yılmayan ve her daim olumlu kalabilen: İşte Işık Çağı Çocuklarına böyle anne babalar, eğitmenler, danışmanlar lazım! Çünkü onların yapacakları çok fazla ve çok da önemli işler var. Dünyayı değiştirmek kolay mı???!!
Sevgili Saba Deniz Uzunu güzel ruhu ve değerli kitabı için çok tebrik ediyorum  Sevgili Saba Deniz Uzunu güzel ruhu ve değerli kitabı için çok tebrik ediyorum <3


BERİL TOKCAN

Sen ne güzel bir yüreksin Deniz! Altını çize çize okudum, öğrendim, hissettim, şifalandım. Biricik Çağatayımızın annesi sevgili Deniz, umut ve kararlılıkla yürüdükleri yolculuğu yazıya dökmüş, hepimiz için harika bir kaynak hazırlamış. Emeğine, yüreğine sağlık arkadaşım.


YASEMİN METİN

Bilmek başka, olmak başkadır. Saba Deniz Uzun bilme halinden olma halini de o temiz yüreğindeki tüm açıklıkla paylaşmış bu güzel kitapta. Yolum bu kitapla ve bu yaşamla kesiştiği için şükrediyorum.
Melek Çağatay’ın tüm dünyaya öğretmenliğinde bizlere öğretmenlik yapan sevgili Saba Deniz Uzun mucize her an sizinle ve sizin gibi ailelerle olsun.
Tıbbi olarak engelli olarak tanımlanan aslında büyük ruhsal öğretmenlerin aileleri mutlaka kitabı okumanızı öneririm. Umutsuzluğa düştüğünüzde size çok güçlü bir destek ve Işık olacak.
Kitabın ve melek annenin yolu hep açık olsun…..


MUNİSE DİNDAR AYDIN

Bazı yerlerini not aldığım o muhteşem kitabını bir solukta okudum.Etkilendiğim, kendimi bulduğum ve aydınlandığım yerler çok oldu.
Ben seni gerçekten tebrik ederim.
İnancını, yüreğini, sevgini, bitmek tükenmek bilmeyen azmini tebrik ediyorum
En önemlisi bunların yazılmasına vesile olan ve seninle birlikte bizide büyüten Çağatayı tebrik ediyorum.
Emeğine yüreğine kalemine sağlık can.


NALAN ve NİCOLAS LECERF

Deniz ile yollarımız 2014 yılında kesişti. Annemi ve babamı ziyaret etmek için her ay Edirne’ye gidiyorduk ve o zaman gitmişken Scola Hermetica (Hermetik Okul) çatısı altında paylaştığımız öğretiyle memleketlilerime de dokunabiliriz diye düşünmüştük. Araştırırken Kişisel Gelişim Merkezi Carpe Diem’i bulduk ve Trakya’daki serüvenimize böylece başlamış olduk.

Merkezin sahibi Deniz ile ilk telefonda görüştük. Çok pozitif, yeniliklere açık, buna rağmen ayakları yere sağlam basan ve verdiğimiz eğitimleri merak eden birisi vardı telefonun öbür ucunda. Birkaç hafta sonra samimi ve dışarıya ‘olduğu gibi’ yansıyan o güzel insan ile yüz yüze de tanıştık.

Aslında sadece kendisiyle tanışmadık, gidip geldikçe çocuk doktoru eşi İsmail Bey, kızı Elif Naz ve tüm aileyi bir şifa ve umut yolculuğuna çıkaran oğulları Çağatay ile de yollarımız kesişti. Çağatay’ın aile ve çevresindeki rolü çok yönlüdür: alternatif veya tamamlayıcı tıbba yer vermeyen ilaç sektörünün yetersizliğine işaret ediyor, sevgi-umut ve imanın ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor, yeni şifa yöntemlerinin peşine düşen anne ve babanın kendilerini sürekli geliştirmelerine sebep oluyor. Çağatay çok şanslı, çünkü ortak hedefe – kendisine – odaklanmış, bu anlamda BİR olan bir çekirdek ailesi var, ama aynı zamanda çevresinde yer alan insanlardan oluşan büyük bir ailenin ferdi ve inanılmaz bir sevgiyle besleniyor.

Deniz’in kaleme aldığı, Goa yayınlarından çıkan ve tüm gelirinin engelli çocukların hayrına kullanılacak olan “Mucizenin Doğumu” kitabını okumanızı tavsiye ederiz. Goa yayınlarının da ifade ettiği gibi “MUCİZENİN DOĞUMU, sadece bir kitap değil, bir ailenin, evlatlarının sağlığı için neler yapabileceğini gösteren gerçek bir yaşam öyküsüdür. Bizler bu kitabı bir umut, bir yol gösterici olsun diye yayınladık. Ümidimiz, sevgili Çağatay’ın biran önce sağlığına kavuşması ve bu kitabın da aynı durumda olan ailelere ve yakınlarına bir umut ışığı olmasıdır.”

Paylaştığımız öğretinin amacı, bize katılan arkadaşların içsel dengelerine kavuştuktan sonra kişisel gelişimin ötesine giderek toplumsal gelişime katkıda bulunmalarını sağlamak. Bu bağlamda, sevgili Uzun ailesi, yolunuz aydınlık olsun ve sizleri başka insanlarla paylaşacağınız zengin tecrübelerle donatsın. Benzer durumlarda olan ailelerin sizlere ihtiyacı var.

 


MÜRVET ALTAÇ

Saba Hanım merhaba, Cuma günü kitabınızı almıştım… Yaşanmışlıklarınızı anlatmanız ayrı bir konu ancak yazım diliniz muhteşem ve bence pek çok yazara taş çıkartır nitelikte. Çağatay’ın büyük bir misyon yüklenmesi size farklı bir boyuta taşımış… Çağatay hepimize kendimizi silkelememiz için elçi olarak gönderilmiş… Küçük prense ve size sonsuz teşekkürler öğretileriniz için… Saygılarımla…


GÜLER PINARBAŞI

Hayat devam ediyor… Ben haberciyim.
Dün ne oldu?
İzmir Kordon Otel’e gelip, farkına varmış, varmak isteyen yaklaşık 150 kişiyle birlikte tanıştık. Sevgili Saba Deniz 2. doğumu ile dünyaya gelmeye çalışan oğlu Çağatay Uzun’un doğum esnasında dramatik hayat hikayesini nasil farketme, öğrenme ve dönüştürme sürecinde yaşadıklarını anlattı. Fatih Keçelioğlu’da Brezilya’dan bağlandı. Aynı anda binlerce ruh dua ettik birbirimize…

Deniz yaşadığı tüm süreci MUCIZE DOĞUM kitabında aktarmış. Kitapların geliri önemli bir sosyal sorumluluk projesinde kullanılacakmış. Getirdiği tüm kitaplar duyarli katılımcılar sayesinde anında bitti. Çok sevindim.

Her şey çok güzeldi. Ortam, katılımcılar, buluşma niyeti… (taa ki, ara da Beki Erikli’ nin vefatını öğrenene kadar. Şok, şaşkınlık ve üzüntü ile meditasyona başladım.)

Dün yaptığım duyuruya “EVET” diyen tüm Sevgililer, diyemeyen ama ihtiyacı olan herkesin niyetini sırtlayıp oturdum meditasyona… Önce geçmişe dair acı, kayıp, sıkıntı, hastalık, bereketsizliklere bitsin niyeti koydum. Sonra da gelsin sağlık, gençlik, güzellik, bolluk ve bereket dedim

“OL” dedim. Ve OLDU…

Lütfen şimdi iyi şeylere dikkatinizi verin. Zira karanlık bir tünelden geçiyoruz bu günlerde.. Dışarıda olanlar size etki etmesin. Sallansanız da, dengenizi koruyun. Sözel, davranışsal, duygusal tüm şiddetten koruyun kendinizi…

Icimdeki Oz, Icinizdeki Oz’u selamlar


OLCAY ARICI ÖZCAN

SİZE ÖYLE BİR KİTAP ANLATACAĞIM Kİ HEP AİLELERİN TECRÜBELERİNİ SINIRSIZCA PAYLAŞTIKLARI SATIRLAR ARARDIM YILLARCA VE ÇOK ŞÜKÜR BU SATIRLARI OLUŞTURAN KİTAP D&R DA BU HAFTA RAFLARDA OLACAK… EMİNİM SATIRLARDAN FEYZ ALIP YAVRULARINIZA VE YAKINLARINIZA DESTEK OLABİLECEKSİNİZ …..BU KİTABIN İÇİNDE BAZI BÖLÜMLERİNDE BENİMDE ÇABALARIM VE TECRÜBELERİMİ DE YAZDIM…. DAHA DERİN YAZILAR ARKASINDAN İNŞALLAH GELECEK…BU KİTABA BİRLİK OLDUK Saba Deniz Uzun HANIM İLE…KİTAPTA SATIRLAR ÇOĞUNLUKLA Saba Deniz Uzun HANIMIN OĞLU ÇAĞATAYLA YAŞADIĞI TECRÜBELER DERİN ŞEKİLDE AKTARILIYOR…


DURU SEVİL KAVLAN

Bu kitabın sayfalarında gezinirken neye ihtiyacınız var ise onu bulacaksınız… Kiminiz acı, kiminiz gözyaşı, kiminiz mucize, kiminiz sevgi, kiminiz sevinç,kiminiz umut, kiminiz ilim, kiminiz Hakikati…Var mısınız karanlıktan aydınlığa doğru bir yolculuk yapmaya?
Saba Deniz Uzun
Sana ve tüm yol arkadaşlarına çok teşekkür ederim bizlerle paylaştığınız için yolculuğunuzu …


BADE GÜLER ATEŞ

Günlerdir bekliyorum paylaşmak için yeniayın gelmesini…
Yeni ayın enerjisi ile okurlarına ulaşsın ve kalplere dokunsun “Acıyı, mutluluğa ve umuda çevirip, hayata tutunmak hem kendine hem binlerce insana umut ve şifa yolunda öncülük etmek için çırpınan bir annenin hikayesi ” Hepimizin bir yarasına şifa olacağına inanıyorum.

Bu kitabın arkasına yazma onurunu bana verdiğin için çok çok mutlu oldum.


MARTI UÇTU

Mayalar birbirlerini IN LA KESH diye selamlarlarmış. “I’m another you” demek anlamı. Yani “Birbirimizin başka yüzleriyiz” Bugün yine bambaşka yüzlerimle karşılaştım ben. Başka bedenlerde başka korkular, başka hayaller, başka yaşanmışlıklar.. Kocaman kocaman nefesler aldım verdim, güldüm, ağladım, şükrettim, hüzünlendim. Yaşama beni bugünüme getirdiği için teşekkür ettim, her şeyiyle, herkesiyle. Bu yaşlı dünya kocaman bir ayna ve biz büyük bir aileden başka bir şey değiliz aslında, değil mi?


BARIŞ ÖZKIRIŞ

Günlerdir bekliyorum paylaşmak için yeniayın gelmesini…. Yeni ayın enerjisi ile okurlarına ulaşsın ve kalplere dokunsun “Acıyı, mutluluğa ve umuda çevirip, hayata tutunmak hem kendine hem binlerce insana umut ve şifa yolunda öncülük etmek için çırpınan bir annenin hikayesi “hepimizin bir yarasına şifa olacağına inanıyorum. Bu kitabın arkasına yazma onurunu bana verdiğin için çok çok mutlu oldum.


HÜLYA NİDA ŞAHİN

Mucizenin Doğumu isminde bir kitap çıkarıldı karşıma, aslında güzel bir ruh tarafından yönlendirildim kitabı yazan anne Saba Deniz Uzun’a ve mucizenin öznesi olan çocuğa
Sevginin ,inancın ,mucizenin en saf hali olan Çağatay bu dünyaya ve insanlığa adeta çağ atlatmaya gelmiş. Mavi gözlü sonsuz muhteşem varlık ve sonsuz çabası ,enerjisi ile her daim yaratmaya devam eden annesi ile en kısa sürede kolaylıkla buluşabilmem için neler mümkün. İnsanın kanadı gayretidir demiş ya Mevlana, okurken kitabı, içine girince güzel bir ailenin hayatını, çabasını, emeğini, dirilişini ve varoluş mücadelesini iliklerinden, en derinden hissediyorsun. Her satır, her sayfa öyle ince ince yaşanmışlık, deneyim ve bilgilerle öyle içselleştirilmiş ki bir çok insana, ihtiyacı olana şifa olacak, katkı sağlayacak .Oldu bile. Amin.

Alın, okuyun, katkı sağlayın, katkı alın, bir varlığı onurlandırırken kendinizi ve tüm dünyayı da onurlandırın. Kitabı okurken yaşamın her zaman bizim planladığımız gibi gitmeyebileceğini görün, bazen ağlayın, bazen gülün, bazen düşünün, bazen öğrenin sevgi titreşimi gönderin, sarın, sarmalayın, hangi dilden olursa olsun bolca dua edin … Dualar en güçlü frekans kapılarıdır hani işte o yüzden çoğu zaman DUA ‘da olun ve bir Mucizenin Doğumuna tanıklık edin.

Canım kardeşim Saba Deniz Uzun’nun yaşamdaki engellerle baş edebilme serüvenini anlatan kitabını sonuda D&R aldım. Benim için bir onurdu. Engelli dostlarımız bize hayatın engellerini görünür kılarlar. Onların yaşamda nasıl engellerle baş ettiğini görmek bizlere başlı başına terapidir. Engellerle baş etmek ve hayatın tadını engellere rağmen çıkarabilmek. Deneyimlerin ve serüvenin, yaşamla baş edip Yaradan’nın inancı ile yarattığın mücizelere koşman herkese örnek olaçaktır. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim.

Görünen Buz dağının altında o kadar çok şey var ki, bu kitapta can dostum Saba Deniz Uzun çok azını anlatmış… Bazen büyük aşklar kelimelere dökülemiyor. Kendimizden bile çok sevdiğimiz, vazgeçtiğimiz çocuklarımız için yolumuz açık ve bir olsun.


ŞEBNEM ÖZKAN / IŞIK ÇAĞI ÇOCUKLARI YAZARI

Sevgili Deniz’in “Mucizenin Doğumu” isimli kitabının konusu olan sevgili Çağatay’a ait olan Işık Çağı Çocukları’ndaki kısmı aynen takdimimdir.
Mucizeler uzak değil; tam tersi aslında gayet normaller. Aslında gerçekte yaşamımızı gereken hayatın kolaylığını ve yüceliğini tarif ediyor mucizlere. Yeter ki zihninizi ve kalbinizi ona göre KURGULAYABİLİN.

Işık Çağının sevgili Kristali Çağatay’a tekrar teşekkürler bize tüm bunları gösterdiği ve mucizevi fedakarlığı için…


SOGYAL RINPOCHE NAZAN ÇELİK KAÇAN

‘MUCİZENİN DOĞUMU’ acıma duygunuzu bir kenara bırakıp, yarattığı sevecenliği ile kişisel gelişim yolunda öğrenmemiz gereken ne çok şey olduğunu hatırlatan bir kitap… Bu yüzden Deniz, İsmail, Elif Naz ve Çağatay’a saygı ve şükran duyuyorum. ‘ Acı çeken birini gördüğünüzde, ilk tepkiniz acıma değil derin bir sevecenlik olsun. Bu insana saygı ve şükran duyun; çünkü çektiği acıyla sizdeki sevecenliği uyandırdı! Bu kişi size aydınlanmaya giden yolda, en çok geliştirmeniz gereken özelliğinizi ortaya çıkarmada, size armağanların en büyüğünü verdi….. Sevecenlik, acımadan çok daha büyük ve soylu bir şeydir. Acımanın kökünde korku, kibir ve sözde bir alçak gönüllülük duygusu vardır; hatta bazen ‘ Bu durumda olanın ben olmadığıma memnunum…. ’ türü kendini beğenmiş bir his görülür. Korkunuz bir başkasına dokunduğunda, acımaya dönüşür… Sevginiz bir başkasına dokunduğunda, sevecenliğe dönüşür… Yani sevecenlik üzerinde çalışmak demek, tüm canlıları aynı oldukları ve benzer şekilde acı çektiklerini bilmek, acı çeken herkesi onurlandırmak ve kendinizi başkalarından farklı ya da üstün olmadığınızı bilmektir… ’


BİRHAN KESKİN / KARGO

Sana buraya bazı şeyler koyuyorum. Yol boyunca aklında olsun. Lazım olursa açar okursun. Olmazsa da olsun, bir zararı yok burada dursun. Şuraya bir cümle koydum. Bırak, acımızı birileri duysun. Hem zaten şiir niye var? Dünyanın acısını başkaları da duysun! Acı mıhlanıp bir kalpte durmasın. Ortada dursun. Olur ya biri eline alır okşar, biri alnından öper. Az unutursun. Buraya tabiatı koydum. Ağaçları, suyu, ovayı, dağı. Onlar bizim kardeşimiz, çok canın sıkılırsa arada onlarla konuşursun. Buraya, küçük mutlu güneşler koydum. Günlerimiz karanlık ve çok soğuyor bazı akşamlar, ısınırsın. Buraya, bir inanç bir inat koydum. Tut ki unuttun, tekrar bak, o inat neyse sen osun. Buraya yolun yokuşunu koydum. Bildiğim için yokuşu. Zorlanırsa nefesin, unutma, ciğer kendini en çabuk onaran organ, valla bak, aklında bulunsun. Buraya umutlu günler koydum. Şimdilik uzak gibi görünüyor, ama kim bilir, birazdan uzanıp dokunursun. Buraya bir ayna koydum arada önüne geç bak; sen şahane bir okursun. Mesai saatlerinde çaktırmadan şiir okursun. N’olcak ki, bırak patronlar seni kovsun! Burada bir tutam sabır var. Kendiminkinden kopardım bir parça, (bende çok boldur) lazım oldukça ya sabır ya sabır, dokunursun. Burada güzel çaylar var. Bu aralar senin için çok önemli. Bitki çayları, kış çayları, şuruplar, kompostolar. Demlersin, maksat midene dostluk olsun. Şuraya Youtube’dan müzikler, Bach dinle filan, koydum. Ama müzik konusunda sen benden daha iyisin, koklayıp buluyorsun. Buraya bir silkintiotu koydum. Kırk dert bir arada canına yandığım, kırkına birden deva olsun…


MUKADDER KILIÇ

Karşınıza çıkan kişilerin size ne getireceğini hiç bilemezsiniz. Ummadığınız anda yolunuzu aydınlatır… Uzaklar yakın olur anlayamadan…


SEVCAN LEVENT

Hepimiz saf ve temiz insan ararız ya insan kirlenmeden saflaşamaz… Önce kirleniyorsun,hayat üstünü başını güzelce bir didik didik ediyor, kirletiyor, sonra çamaşır suyunu arayıp buluyorsun saflaşman için… Sana özel sana ait çamaşır suyu yöntemleri ile saflaşmanın çaresini arıyorsun…. Artık bu dua mı olur, meditasyon mu, bilinçaltı yöntemleri mi yada yolda yürüyen bir kadının sana söylediği söz mü bilinmez… Saf ve temiz insan arıyorsan; ne kadar kirlenmiş, neler yaşamış, ne kadar hayat deneyimi var ona bak…

‘’Mucizenin Doğumu’’

Yüreğine, kalemine, kelamına, akısına sağlık Can Arkadaşım… Yaşam dediğimiz muhteşemliğin gözler önüne serilişi… Cevaplar hep gelir…


EMİNE ATILGAN

Sizleri bilmem ama ben inanıyorum, mucizeler Sevgili Deniz’ le oğlu Çağatay ‘ı tanıdıktan sonra şahitte oldum mucizelerine. Hatta birlikte, Brezilya, John Of God serüvenlerine de şahit oldum. Bu kitapta sizler de şahit olacaksınız. Çağatay da bugün bir mucizeye daha şahit oldum. O mucize çocuk, beş yıldır bugün ilk defa katı yiyecekle kahvaltı yaptığını müjdeledi Hindistan’dan. Bu kitapta sizde soluksuz takip edeceksiniz Denizle Çağatay’ı…


ANNEMİ YETİŞTİRİYORUM

En yanlış zamanda elime geçen en yanlış kitap dedim ilk önce. Fakat sonuna kadar okumaktan vazgeçemedim. Tam da doğum arifesindeyken, doğum sırasında yaşanabilecek tüm olumsuz ihtimalleri biliyorum artık. Konu bu değil ama konu hayata bakış açımı değiştirmiş olması yenilenmiş olmam ufkumun daha da açılması kısacası bu kitabın bana dokunmuş olması. Gebeysen ve kötü etkilenirim diyorsan doğurduktan sonra oku. Ama mutlaka oku. Bana çok şey kattı. Bekarsan erkek olsan da oku. Mutlaka senin hayatına dokunacaktır.


ÖZGE KAPTANDİRİK

Bizim kalbimiz hep kırıktır çocuk. Yine de eksiltmeyiz cebimizden umudu.


EBRU SEDEFÇİ

Beklediğime değdi.Geç oldu ama okuyan herkesin yüreğinde sihirli bir etki bırakacağına inandığım muazzam kitabını senin ellerinden imzalı almak beni onurlandırdı. Canım arkadaşım emeğine fikrine kalemine sağlık.


ZEYNEP EROL

Harika bir kitap. Başka ruhun yolculuğunu yargılamak sana düşmez. Seni ilgilendiren başkasının ne olduğu veya olmayı başaramadığı değil, senin kim olduğunu anlamandır.


ŞEBNEM KAYALI

Her kısır döngü çözülecek düğümünü bir mucizeye borçludur.Belki zamana bağlıdır inanmak gerekir ama bir gün mutlaka gönülden istediğimiz her şey gerçekleşir.Beni buna inandıran ,bu mucizeleri gözümüzün önünde yaşayıp bir de herkesin faydalanmasına ve bu yolda ilerlemesine ışık tutan Deniz ablama mucizevi çocuk Çağatay’ıma teşekkür ediyorum.Bu kitapla kendim içinde birçok şeyden şifalanacağıma inanarak enerjisinide hissetmek için baş ucumdan ayırmayacağım.


ÖZÜM ÇEKİNİR

Deniiiiz, bu kitap ne kadar içten, cesur ve ilhamla dolu. Umarım, çocuklarının özel bir durumu olsun olmasın, tüm annelere okumak nasip olur ve çocuklarına başka bir gözle bakmalarına, onları olduğu gibi sevebilmelerine ve mucizelerin peşinden koşmayı da sürdürebilmelerine vesile olur. Kitabın hayatın içinde nasıl var olunacağına dair açtığı kapılar da pırlanta kıymetinde. Eline, yüreğine sağlık… Hepimiz için dua ettim, Allah tüm şifa bekleyenlerin yüreğini aydınlatsın.


MİNECİK 2005

Herkes okumalı Saba Deniz Uzun’u ve lütfen herkes şunu bilsin ki; bugünün – benimle ne alakası var Allah şifa verisinden ibaret değil hayat; gözünü açıp kapatma anı kadar yakınmış herkese her sınav, yeter ki gönderen den geldiği için razı olalım ve huzur bulalım…

Saygı ve Sevgiler..


SİHİRLİ BİR MİSTİK

Merhaba ! Sizi seviyorum ve siz benim ruhumun parçalarından birisiniz. Sizi bir ay önce buldum, bulduğuma çok sevindim.. Aynı şeyleri deneyimlemesek de hisler bizi biraraya getirdi.. Küçük yaşlardan beri mistik şeylere meraklıydım, bioenerji, kristal sifa, john of god derken ‘O’ beni sizinle tanıştırdı.. Aslında size gelene kadar fiziksel dünyada bir problemim olmasa da ruhumda tanimlayamadigim acilarla fazlasiyla bedeller odeyerek geldim.. Her bilginin bir bedeli vardir.. Fakat bu isin guzel yani, esas hazinenin odedigin bedellerin icinde olmasi.. Bunu anlamak icin bir suur, suur icinse acı gerekiyor.. Ben su kucuk yasimda sizin yasadiklarinizin onda birini yasamadim eminim ama, sizi tanimamin bir tesaduf oldugunu dusunmuyorum. Kitabinizi okurken cok duygulandim, his olarak yalniz olmadigimi hissettim..Siz cok ozel bir ruhsunuz. Benim en guzel parcamsiniz.. Her gece meditasyon yaparken sizin o ozel ailenize sevgimi gondermeyi ihmal etmeyecegim. Sizi karsima cikaran sey her ne ise sizden ozur diliyorum. Sizi affediyorum. Size tesekkur ediyorum..Anne olmak; saf karşılıksız sevgi haline en yakın deneyimdir der osho..Bir çok kişisel gelişim kitapların aksine bu kitap bir mücadele kitabı.. Mucizelerin oturduğun yerde gelmedi gerek sınandığı gerek umutların tükendiği durumlarda gösterdiğin mücadeleyle özünde var olduğunu anlatan bu kitabı özel çocuklara sahip olan annelerin yolunu kaybetmiş renklerin okumasını tavsiye ederim. Maddeye bedene takılmayıp ötesini aramanız dileğiyle…


REFİKA SALDERE

Son zamanlarda tanıdığım en pozitif insan. Ben onun kalbini,ruhunu ve yaşadıklarını hissettim. Dünya tatlısı bir oğlu var adı “Çağatay”. Ben onu tanımadan rüyamda görmüştüm. Güzel günler onu bekliyor eminim. Annesi, Çağatay ile ilgili yaşadığı süreci kitabında paylaşmış. Okumanızı tavsiye ederim.


BERRA BAŞ

Bazı kitaplar sessiz sakin ortamlarda okunur. Neden mi? Daha iyi kavramak ve üzerinde düşünmek için mucizenin doğumu da benim için öyle hemen bitirmek istemiyorum sanki yanımda bir büyüğüm bana nasihat veriyor gibi hissediyorum ve ara ara kaçamak yaparak tek başıma gecenin sessizliğinde okuyorum. Okuduğumda ise tam bana göre şeyler anlatıyor o kitaptan o kitaba geçiyor kafam karıştırıyor gibi sanmayın her şeyin yeri ve zamanı ayrıdır vesselam.


FATMA ŞENLİK

Bazı kitaplar sessiz sakin ortamlarda okunur. Neden mi? Daha iyi kavramak ve üzerinde düşünmek için mucizenin doğumu da benim için öyle hemen bitirmek istemiyorum sanki yanımda bir büyüğüm bana nasihat veriyor gibi hissediyorum ve ara ara kaçamak yaparak tek başıma gecenin sessizliğinde okuyorum. Okuduğumda ise tam bana göre şeyler anlatıyor o kitaptan o kitaba geçiyor kafam karıştırıyor gibi sanmayın her şeyin yeri ve zamanı ayrıdır vesselam.


GİZEM URAL

Tüm özel annelere, duyarlı insanlara, mucizenin doğumu Saba Deniz UZUN kitap okuma saati özel eğitim yaşam boyu öğrenme, öğrendikçe ben bunu nasıl uyarlarım diye kafa yorma, olumlu sonuç alma, sabrın mükafatını görme, gözdeki o sadece bizim görebildiğimiz ışıltıyla gözlerinin dolması ‘’başardık çocuğum’’ iç sesinin güzelliği gibi bir şey. Çok da güzel bir şey. Milyon kez iyi ki sizle öğreniyorum hayatı.


CUMHUR GÜNER

19 Mayıs 2010 yılı en anlamlı günlerden bir gün. Carpe Diem ve Deniz Hanım’la o gün tanıştım ve hayatım değişti, anlam kazandı . Ruhsal anlamda tam anlamıyla dibe vurmuş olan beni daha ilk seansta ben yapmaya başladı.

İnsanlara, hayvanlara,doğaya ve olaylara bakış açımı değiştirdi.Başımıza gelen her olayın aslında bir tesadüf olmadığını ve tekamül yolculuğunda birer basamak olduğunu fark ettirdi.

Teşekkürler Carpe Diem ailesi, teşekkürler Deniz Hanım iyi ki varsınız …


BEGÜM BARAN

Hayata kök salabiliyorsam, yaşamın kaynaklarıyla buluşabiliyorsam, kendimi görüp, kendimi nitelik ve kusurlarımla daha çok sevebiliyorsam… Yaşamda yetişkin olarak ilerliyebilmeyi, yaşamın akışına uymayı, teslimiyeti deneyimliyebiliyorsam… Seninle yaptığı çalışmaların sonucunu alan, sana güvenen, zekana hayran olan Begüm’e kattıkların sayesinde Saba Deniz Uzun. Bana kattıkların ve katacakların için teşekkür ederim.


NALAN GÜMÜŞ

Ben 35 yaşındayım, 12 yıldır panik atak rahatsızlığım vardı. Antidepresan kullandığım halde ataklarım oluyordu. Yoğun sosyal fobim de vardı. Kalabalık ortamlara giremiyordum, geceleri uyku uyuyamıyordum. Uyuduğum zaman da nefesim kesiliyor, sıçrayarak kalkıyor, kendime zor geliyordum. Son zamanlarda dışarıya çıkmamaya başladım. Kendimi eve kapattım yanımda devamlı birileri bekliyordu. Çok çaresiz olduğum sırada Deniz Hanım’la tanıştım. Bir seneye yakın bireysel çalışmamız oldu, başka uzmanlarla da çalışmalar yaptık. Şimdi yeniden doğdum ALLAH’a şükür çok iyiyim.

Başta Deniz Hanım olmak üzere tüm Carpe Diem çalışanlarına sonsuz teşekkürler.


MERYEM CAN (Diş Hekimi)

Carpe Diem Gelişim bana göre bir değişim, tam anlamıyla arınma ve yenilenme, yeniden doğma diyebilirim.

Ben Carpe Diem Gelişim’e 6 ay önce başvurduğumda bu kadar kısa süreç içinde bana bu kadar verimli olabileceğini hayal bile edemezdim. Burada önce Deniz Hanım’a, eşi Dr. İsmail Bey’e ve Ebru Hanım’a teşekkür ediyorum. İstemeyi bilmek ve düşünmeyi bilmek çok önemliymiş.Bu ince ayrıntıları ve formülleri hayata geçirmekte Carpe Diem Gelişim’le ortaya çıktı. Benim herkese tavsiyem yaşamın anlamını anlayıp, niye burada olduğumuzu keşfetmeyi, her durumda mutlu olmayı ve mutlu kalabilmeyi keşfetmek isteyenleri davet ediyorum. Sizleri çok seviyorum,teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Keşke her yerde böyle uygulamalar olsa ve hayata farklı yönlerden bakabilsek kolayca…


AYSUN BAYRAM (Ev Hanımı)

Yıllardır çektiğim baş ağrılarım vardı. Ben o doktor bu doktor gezerken, en son gittiğim Fizyoterapist Y.Özkan BAŞOĞLU bana Deniz Hanım’ı tavsiye etti. Kendisiyle tanışalı 9 ay oldu ama öylesine sıcak samimi ve güler yüzlü ki sanki kırk yıldır tanıyorum ve seviyorum. Onu tanıdığım için önce Allah’a sonra tanımama vasile olduğu için Özkan Bey’e çok teşekkür ediyorum.

Her gün ilaç içiyordum, önce bundan kurtuldum. Sonra bana yaptığı Nefes çalışması, aile dizimi, ilahi dokunuş, Esma Hüsna, EFT çalışmalarıyla şimdiye kadar göremediğim hayatı gördüm. Hayatın anlamını, kendimin ve insanların ne kadar değerli olduklarını, hiçbir şeyin tesadüf olmadığını ve olayları olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim. Artık hayata farklı bakıyorum. Ağrılarımda hem sıklık hem de şiddet azaldı. Tamamen iyileşeceğim. Ben buna inanıyorum ve seçiyorum. Bana doğru yolu gösterdiği için Deniz Hanım’a ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.


FİLİZ AYAZ (Trakya Üniversitesi Öğretim Görevlisi)

Öğrencilerim için seminer arayışı ile Deniz Hanım’la tanıştım ve yine seminer arayışı ile Carpe Diem’de bir seminere katıldım. “Benim için ne kadar uzak konular ne işim var burada?” dedim . Biliyordum ki bu arayışlarım aslında kendim için olan arayışlarmış.

2011 sonbaharın da tanıştığım Carpe Diem ailesi ile yolculuğum devam ediyor. Farkındalığım ve kazandıklarımın kendi hayatımda getirdiği değişiklikleri gözlemliyorum. Karşılaştığım olay ve sıkıntılarda” Bu bana neyi gösteriyor, neye kabul vermeliyim?” diyorum. Aldığım eğitimlerle yaşam koçu reiki 1 kuantum uygulacısıyım. Daha da önüme ne çıkar bilemiyorum. Ama artık “ne işim var burada?” demiyorum.

Hepinizi çok seviyorum.


AYLA METİNER

Tam bir yıl önce idi, ailevi sorunlarım vardı. Kardeşim tavsiye etti. Carpe Diem merkezine gittim. Deniz’le tanıştım, bana farklı şeyler söylüyordu. Bir çok psikologlara gittim. Anlatmak istediğim, bana farklı şeyler söylüyordu. O gün tabi şok oldum, böyle bir şey olmazdı. O gün bu gün iyiyim daha da iyi olacağım inşallah…
Neler mi öğrendim ?
Hayatı fark etmeyi öğrendim.
Var olduğumun bilincine vardım.
Asıl sorunlarımı kendim oluşturduğumu öğrendim.
En önemlisi ayna olayını öğrendim.
AYNA…
Yaşamda karşılaştığım olumsuz olayların kendim olduğumu ve bu olumsuz olayların arkasındaki nedenlerin arkasında beni iyileştirmek için bir gerçek, bir de Allah’ın en büyük lütfu olduğunu fark ettim, ama sanki bu yaşıma kadar yaşamamışım diyebiliyorum. Birşeylerin farkında olmak çok kolay değil.
Yüzleşmek en zor şey, artık iyiyim, hayata, yaşamıma farklı bakıyorum. Hastalıklarım azaldı, öfkem azaldı, kendimim artık inançlıyım, “mış gibi ” yaşamıyorum.
HER ŞEY AMA HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER DENİZ.


GÜLER ATEŞ

Ben Carpe Diem ile 2013 Ocak ayında tanıştım. Bence kendime giden yolda TANRININ bana açtığı çok özel bir kapıydı. 2011 Kasım ayında bir gün hayatıma giren çok özel ve önemli bir yere sahip olan insan, bir gün sonra bir yalanla hayatımdan çıktı. Çok bocaladım kendime neden diye binlerce sorular sorup, senaryolar yazdım. Kendimi terk edilmiş, haksızlığa uğramışlığın yanında nefret, kızgınlık, öfke krizlerinde buldum. Kalbimin sesini susturup, hayata ve kendime beynimle seslenmeye başladım. Bir kadın olmanın güzelliğini unuttum, kalbimde yabani otlar biriktirdim hep TANRI’ya dua ettim bana bir kapı aç kalbimdeki bu acıyı dindir diye ettiğim duanın karşılığı Carpe Diem.


Bir yolculuk benim için, Deniz hanım’la yaptığım her seans bence kendi içime de çıktığım bir yolculuktu, kendini tanırken acısız olmuyor elbet. Kalbimdeki o yabani otları toplamaya devam ediyorsun.Bildiğim tek şey bu gün artık neden sorusunu sormuyorum. Bu olayda öğrenmem gereken neydi? Bu nasıl bir sınav sorusuydu? Ben bu olayda ne keşfettim? Artık beynimin sesi  geride, kalbimle istiyorum niyetlerimi bu bana huzur veriyor.


Bu yolculukta bana ışık tutan sevgili Deniz’e, Ebru’ya ve eğitim aldığım tüm hocalarıma teşekkür ediyor, beni onlarla tanıştıran TANRI’ya şükranlarımı sunuyorum…


EMİNE NİZAM

Ben nefes çalışmasına gelmeden önce düşüncelerimi anlattığım zaman farklı bir çalışma ile karşılaşacağımı düşündüm. İstek üzerine ve programda olan çok daha geniş konulara değinildi. O konular hakkında bilgilendiğim için memnun kaldım. Nefesimi aldığım bilgiler doğrultusunda kontrol etmeyi hedefliyorum. Sevgili hocamızı tanıdığım için memnun oldum. Devamını diliyorum…


AYLİN ACAR (Öğretmen)

Sevgili Deniz Hanım, yıllardır derinlerde yatan ama bir türlü yüzleşmek istemediğim sorunları o büyük kara topta toplamamı ve yok etmemi sağladınız. Bu ilk adımdı. Bundan sonraki gelişmeleri heyecanla bekliyorum. Kendimi gözlem altına alıyorum. Gösterdiğiniz dokunuşlar ve olumlamalarla enerjime ve sağlığıma kavuşacağıma inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.


F…A (Bankacı)

Kendimi çok mutsuz hissettiğim, öfkemi kontrol edemediğim, kaygılarımın çok fazla olduğu bir dönemde hayatıma girdiniz. İyi ki girdiniz, 10 aydır sizinleyim. Bu süreçte kendimi tanımama çok ama çok yardımcı oldunuz. Bu gün ben daha huzurlu, pozitif, korkular ile baş edebilen öfkemi kontrol edebilen, geleceğe dahil bakış açısını olumlu yönde değiştirebilen biri haline geldim. Her şeyin bende bittiğini, kontrolün bende olduğunu görmeme yardımcı olduğunuz, hayatıma dokunduğunuz için teşekkür ederim.


BİLGE ÇİLLİ (Sağlık Teknikeri)

Yaklaşık bir senedir danışmanım Deniz Abla ile birçok şeyimi paylaşıyorum. Anne ve babamın ayrılığından sonra gerçekten toparlanabilmde  bana çok büyük destek oldu. Daha sonra annem ikinci evlilik yaptı. O süreçte beni hiç yalnız bırakmadı. Bu süreci atlatabilmemde yanımda oldu. Şu an için gayet mutluyum. Kendime olan özgüvenim de yavaş yavaş yerine gelmeye başladı ve birlikle yaptığımız etkinlikler  de benim için çok faydalı oldu. Deniz Abla iyi ki seni tanımışım.


BAŞAK HANIM (Eczacı)

Hayatımız bize göre karmakarışık .O karmaşıklığın içindeki basitliği görebilmek belki de o karmaşanın da kendi içindeki düzeni fark edebilmek için insana bazen bir rehbere ihtiyaç duyuyor. Hayatımdaki güzellikleri görebilmem için bana yol gösteren Deniz Hanım’a çok teşekkür ediyorum.


YASEMİN METİN

John of God İstanbul Meditasyonumuzla ilgili Yasemin Metin kaleminden deneyim aktarımı… Deniz Hanım’la ilk röportajınızı izlediğim andan itibaren ben gitmeden John of God ile ilgili deneyimler yaşamaya başladım. Kendi deneyimlerimden mucizevi olanları yazdığım adına da BEN’im Sihrim dediğim kitapta John of God bağlantılı Saba Deniz Uzun’un İstanbul’da yaptığı meditasyonda bile olağan üstü deneyimler yaşadım. Burada yazıyı okuyanların çoğunun kafasında soru işaretleri var. Belki benim yazdıklarım oranın mucizevi bağlantısını anlamalarına yardımcı olur… Sistem her zaman bizim için bizim bilmediğimiz bağlantıları hazırlıyor. Şubat ayında ilk kitabımın sözleşmesini yapmaya gittiğimde Çağatay’dan ve annesi Deniz Hanım’dan haberdar olmuştum. İnternette araştırma yapıp blogu okudukça mucizelerin de bizim için olduğunu görüyordum.

Deniz Hanım’ın kendi sürecini yaşadıklarını anlattığı bir röportaj-dan haberim vardı ve o röpartajı sabırsızlıkla bekliyordum. John Of God’la yaşadığı süreci anlatırken sanki onların yanındaydım ve o anları yaşıyordum. Bu zamana kadar birçok öğretiye ait kitap okudum, program izledim hiç birinde bu duyguları yaşamamıştım. O an ‘en uygun zamanda bende oraya gitmeye niyet ediyorum’ dedim. Beni etkileyen John Of God mı yoksa Deniz Hanım mı bilmiyorum. Deniz Hanım yaşadıklarını o kadar içten anlatıyordu ki belki de Deniz Hanım beni çekti bu durumun içine.

Ailesel olarak zorlu bir trafik kazası sonucunda ortaya çıkan bir deneyim yaşıyorduk. Bu sürecin kolay geçmesi için hem ben çalışmalar yapıyordum hem de başkalarının yaptığı çalışmalara katılıyordum. O zaman diliminde Deniz Hanım’ın John Of God merkezi ile bağlantılı olarak yaptığı İstanbul’da olan etkinliğe rastladım. Zamanım uygun olmadığı için meditasyona uzaktan hatta metrobüste katıldım. Çalışma başladığı anda enerjinin yoğunluğundan başım dönmeye başladı. Şifayı yoğun olarak hissediyordum. Ayrıca metrobüs yolculuğu da oldukça keyifli geçti.

Nisan ayında da başka bir çalışma olacaktı. Yaklaşık iki hafta önce etkinliği gördüğüm zamandan itibaren etkinlik gününü heyecanla bekliyordum. Bu çalışmayı sabırsızlıkla bekleme nedenim kendimden çok kuzenim içindi. Nedense çalışmanın içeriği bana özgü bir hal alıyordu. Yaklaşık bir hafta önce Cuma gecesi değişik bir deneyim yaşamıştım. Rüya gibi başlayıp uyandığım süreçte de devam eden bir çalışma oluyordu. Rüyamda İstanbul’da olan bu meditasyonu yapıyorduk arada uyandığımda yanımda varlıkların benimle çalıştığını hissediyordum. Sabaha kadar bu süreç sürdü. Sabah uyandığımda bir rehavet vardı üzerimde. Ne olduğunu an-lamasam da Deniz Hanımın röportajda söylediği psişik ameliyat yapılan kişinin dinlenmesi gerektiğini hatırlamıştım. Ruhsal olan deneyim gerçek midir değil midir tam olarak emin olamasam da o gün evde kalmıştım. Ya yaşadığım psikolojik şartlanmaydı ya da gerçekten benim üzerimde çalışma yapılmıştı.

Sonunda meditasyon günü gelip meditasyona katılmıştım. Aslında meditasyon esnasında da kuzenimden çok kendi yaşantımla ilgili olarak görüntüler geliyordu. Bitmiş olan evliliğimle ilgili benim hiç farkında olmadığım konular şefkatle şifalanıyordu. Film şeridi gibi olaylar gözümün önünden geçiyordu. O an yaşanılan duygular hiçbir şekilde tanımlanamaz. Yoğun bir sevgi, şefkat ve minnet duyguları ile oradan ayrıldım.

Beni dünya boyutunda farklı bir yere yükselten güzel bir çalışma olmuştu. İstanbul sevdiğim ancak kalabalık bir nüfusu nedeniyle yoğun olarak negatif enerji barındıran bir şehir haline dönüştü. O akşam metrobüse bindiğimde içimden orada olan herkese sarılma hissi olarak yolculuğumu yaptım. İş dönüşü insanlar oldukça gergin oluyorlar ve enerjilere duyarlıysanız bunu çok net algılıyorsunuz. O akşam kimsenin o enerjisi benim sevgi enerjimi düşüremedi.

Eve gelmek için kısa bir yürüyüş yolum vardı, o yolda bulutların üzerinde yürür gibi bir hile yürürken “artık insanların bana yardım etmesine izin veriyorum” sözleri çıkınca kendi kendime şaşırmış-tım. Çünkü daha önce yardım alma ile ilgili olarak çalışma yapmıştım. Bu meditasyondan sonra fark ettim ki bizim yaptığımız çalışmaların tortuları hala farkında olmadan bizimle olabiliyor. Yüksek enerjilerle çalıştığınızda ancak o zaman tam temizlik oluyordu.

Evrenin benim için hazırladığı bu güzel planı fark ettikçe ben hep bu bağlantıları kurmamda aracı olan her insana çok teşekkür ediyorum. Bunun evrensel bir bağlantı olduğu dünyasal yaşamımıza baktığımda çok net görebiliyorum. Deniz Hanım Edirne’de yaşıyor, ben İstanbul’da yaşıyorum. Sistemin güzel planı ile kısa süre içinde Deniz Hanım’la bir araya geldim. Bu güzel ağa dahil olan insanlara ve ruhsal varlıklara yeniden teşekkür ediyorum.


FİLİZ BİLGİN

Deniz ile olan dostluğumuz uzan yıllara dayanır. Yaşadığım en zorlu dönemde yollarımız tekrar kesişti.

Yanımda kimse yokken tekrar o desteğim yoldaşım can arkadaşım oldu. Hayata  yeni  başlangıcımın ışığıdır kendisi. Yaşamda hiç bir şeyin tesadüf olmadığını kabule geçmeyi teslim olabilmeyi hayata yeniden kök salabilmeyi yaşamda tekrar var olabilmeyi onun yoldaşlığıyla gördüm. Şu an çok huzurlu ve mutluyum, bana yapmış olduğu çalışmaların meyvesini topluyorum.

Can dostum yolun açık olsun. Işığın  herkesi aydınlatmaya devam etsin…


EMİNE YAPICI (DİYETİSYEN)

Kendime verdiğim en güzel hediye Deniz Hanım’la bireysel terapilere başlamaktı. Sorunların aslında kendi iç dünyamla ilgili olduğunu geçmişteki karmalarımdan kaynaklandığı daha net gördüm ve her gün yeni keşifleri yapmaya devam ediyorum. İnsan ilişkilerin de bir çalışma yaptığımızda hiç tahmin etmediğim aklıma bile gelmeyen  konunun bir noktaya vardığını gördüm. İlişkilerim  konusunda bir parçanın halen yedi yaşında olduğunu, bu yedi yaşındaki kızın içinde bu kadar çok ağladığını başkalarını sevmeye çırpınırken aslında kendi içindeki parçalarımı sevmediğimi fark ettim. Kendini sevmek işin özü. Yaşamımım en güzel parçalarından birisin. Sen bana rehber oldun ben de başkalarına rehber oluyorum. Dünyamızın bu şekilde güzelleşeceğine inanıyorum.


BİRGÜL AKDAĞ (HEMŞİRE)

Hayat sizi zorladığında ve artık yeter deyip bir çıkış yolu aradığınızda evren sizi mutlaka hocanızla buluşturur. Erken menopoz sorunu yaşadığım bir dönemde tanıştık biz sevgili Saba Deniz Uzun ile. Aile dizimi, Meditasyon kampı, bireysel seanslar ve reiki derken yaşamım da ilk kez mucizeler gerçekleşti. Hormon değerlerim olması gereken en mükemmel değere ulaştı, omuz ağrılarım geçti, yaşam enerjim yükseldi. Kendime en büyük hediyeyi Diyarbakır’dan Edirne’ye olan yolculuğum da verdim. Deniz ablacım iyi ki varsın iyi ki hayat bizi buluşturdu.


MEHTAP KILIÇLIARSLAN (LEZZET TASARIMCISI)

Bundan iki ay önceydi Deniz hocamla tanışmamız. Büyük sıkıntılarla geldik kendisine, açıkçası umudum azdı. Çünkü çocuğum uçurumun kenarındaydı. Olmaz diyordum, ağlıyor, üzülüyor, çırpınışlarımı kimsenin duymadığını biliyor ve çaresizlikler içinde umut kapısı arıyordum. Şimdi 4. Seansımıza geldik ve değişim mucizeyi yaşıyoruz. Kızım artık hayal kuruyor, arkadaşlarının yanında özgüvenle durup hakkını arıyor, hayata bağlı, ders notları çok değişti. Ne mutlu bize ki biz bize iyi gelen doğru insanı bulduk. Kızım kardeş istiyor, veteriner olmak istiyor, daha sayılamayacak geleceğe dair bir sürü hayalin gerçeğe döneceğini biliyorum. Artık umudum var benim de… Artık ben de seviyorum kendimi, çünkü umutlar var içimde… Tavsiye ediyorum, ısrar ediyorum… İnanın bana olmaz diye bir şey yok… İmkansız diye bir şey yok, yapamam diye bir şey yok… Biz artık mutluyuz…


TUĞÇE SEDA TARANCI (3K CAFE)

Bir gün bu kapıdan içeri girdim ve Deniz Hanım kim diye sordum ve burada her ne yapıyorsanız ben de yapmak istiyorum dediğimde hayatın yönünü değiştirecek şifalara kapılarımı açtığımı bilmiyordum. Şimdi bir yılı aşkın süredir danışan olarak çeşitli çalışmalara katıldım. Öncelikle sabrı öğrendim sonra gözlerimi açıp yaşama gerçek yönleriyle gerçekten bakabilmeyi hayatın aslında kolay ve bir o kadar keyifli olduğunu, iyiye güzele doğruya kendimi açmayı ve en önemlisi teslim olmayı öğrendim. Geçmişi karanlık bir dipsiz kuyu olarak görmek yerine onun gelecek için nasıl güzel bir rehber olduğunu gördüm. Şu anın kıymetini gördüm ve yaşadığım anın sevincini tattım. Yaşam beni buraya getirerek bu güzellikleri verdi bu tecrübede en büyük pay Deniz Hanım ve Carpe Diem Gelişim Merkezi’ne ait. Yardımları ve destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.